NAJ kamosky???......
Pred mesiacom to bolo ine,boli sme kamosky nerozlucne.Po dvoch tyzdnoch si bola ina,zmenena plna chladu.A ja som len plna zialu koli tebe plakala.Preplakala som cele dni a noci,no ty len si sa pozerala.A vraj najlepsie kamosky?Nerozlucna dvojica?Plna radosti?Bez tajomstiav?......To bolo predtym.Teraz uz len obycajne kamosky,plne tajomstiev...:(...Chcem to zmenit,verim tomu ze aj ty.Uz nam to nejde ako predtym,pokusame sa o to a stale nic.Kazda z nas ma tajomstva v sebe skryte...:(...Je to nanic ale pevne verim ze sa to zmeni...
dátum vloženia
19. 10. 2007 19:32
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah19. 10. 2007 19:32
Básnička je vložená v kategórii Smutné
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
